Dogoterapia

Zabawa i edukacja w otoczeniu szczesliwych mopsików - oferujemy Panstwu zajęcia, ktore wywolaja usmiech na twarzy Panstwa dziecka.

Żywiołowosc stadka mopsów wzbudzi entuzjazm i cheć przylaczenia sie do zabawy każdego dziecka. Dla dzieci potrzebujacych indywidualnego podejscia proponujemy zajecia z naszym specjalistycznie przeszkolonym psem - spokojnym, ulozonym i wyczulonym na specjalne potrzeby jego dzieciecych przyjaciol.

Niech żałuje ten kto nie widział szczerej radości dzieci otoczonych gromadka mopsów. Ich szczęśliwe buzie i głośny śmiech mówią wszystko o radosci jaka przezywaja ze spotkania z mopsikami.

Pies to naturalny, delikatny terapeuta dziecka, a coz dopiero specjalnie przeszkolony mops- bezblednie odczytuje nastroje, odbiera stres i lek; potrafi zniwelowac te negatywne uczucia i zastąpić je miloscia i akceptacja.

Dzieci w obecnosci mopsow otwieraja sie na nowe doswiadczenia, przelamuja bariere strach. Mile i towarzyskie mopsy, ktorych niewielkie rozmiary nie wywoluja leku potrafia wciagnac dziecko w zabawe w naturalny sposob przelamujac jego nieufnosc.

Pocalunek jaki odcisnie zimny nos psa na buzi dziecka stopi każde serce.

W oczach mopsa każde dziecko zobaczy się zdrowe kochane i godne uwagi.

 

 

Wszystkie nasze mopsiki z wielkim entuzjazmem pracują z dziećmi - Pepuś, Rita, Bella, Maja, Rosie i często mopsy gościnnie u nas przebywające a czas spędzony razem niesie radość nam wszystkim.

 

 

Facebook